Načítám…
ONLINE VÝŽIVA2022-09-19T09:40:00+00:00

Věděli jste, že spánek, výživa a pohyb jsou základní pilíře, které ovlivňují naši dlouhodobou výkonnost?  

Vybudujete si dlouhodobé stravovací a pohybové návyky, díky kterým se budete cítit lépe ve svém těle, zbavíte se zdravotních obtíží a snížíte svou hmotnost. 

Pomůžeme vám najít svůj vlastní udržitelný způsob stravování bez extrémů.

V čem je naše spolupráce jiná?

 • každou spolupráci ušijeme přímo Vám na míru

 • vybudujete si dlouhodobě udržitelné návyky ve výživě a pohybu

 • pomůžeme Vám vybalancovat základní potřeby Vašeho těla pro maximální efektivitu

 • pravidelně budete pod dohledem nutriční terapeutky

 • naučíte se samostatnosti při sestavování Vašeho jídelníčku

Klíčem k dosažení vašeho cíle je pravidelnost a konzistence.

Proč s námi spolupracovat?

Mgr. Michaela Gorčíková a Ing. Jana Pekrová
 • jsme odbornice na výživu 

 • máme vysokoškolské vzdělání v oboru nutriční terapie, výživa a potraviny

 • vycházíme z vědecky podložených informací (EBM přístup)

 • 8 let praxe v oboru poradenství s klienty

 • máme za sebou stovky konzultací

 • pracujeme online (šetříme Váš čas)

Více o nás
Michaela Gorčíková a Jana Pekrová

Cesta je cíl.

Jak spolupráce probíhá?

 • úvodní vstupní online konzultace (analýza jídelníčku a dosavadního režimu, anamnéza, nastavení konkrétní podoby spolupráce)

 • flexibilní stravovací režim (práce s aplikací Kalorické tabulky)

 • pravidelná komunikace přes WhatsApp (průběžné dotazy)

 • týdenní kontrolní online konzultace (20–45 minut)

 • praktické edukační materiály (základy výživy, tipy do praxe, inspirace)

Každou spolupráci přizpůsobíme přímo Vám na míru podle aktuálních potřeb a časových možností.

Žádné zítra v kalendáři nenajdete, začněte hned teď!

Ceník

Co spolupráce obsahuje:

 • 1 nebo 3 měsíce spolupráce

 • úvodní online konzultace (60–90 minut) v hodnotě 1200 Kč

 • individuální nutriční doporučení (nastavení makroživin)

 • online podpora a komunikace dle potřeb klienta (WhatsApp)

 • týdenní kontrolní konzultace (20–45 min)

 • vzorová ukázka jídelníčku v KT

 • praktický edukační materiál (základy výživy, praktické tipy, inspirace)

1 měsíc spolupráce:

2980 Kč

Objednat 1 měsíc

3 měsíce spolupráce:

7980 Kč

Objednat 3 měsíce

Garance vrácení peněz

Za svou prací si stojíme. Pokud nebudete spokojení, na základě Vaší zpětné vazby, Vám do 30 dní od začátku spolupráce vrátíme peníze.

Udělat první krok ke změně je vždy nejtěžší.

Materiály

Jak může vypadat Váš jídelníček?

Neexistují zdravé a nezdravé potraviny, existuje pouze jejich nevhodné množství.

Reference

Spolupráce s Mišul je pro mě jedno veliké DĚKUJI! Začala jsem hubnout z 83kg v září 2019, kdy jsem Mišce řekla co tak jím a co naopak nejím. Na to konto mi sepsala jídelníček se surovinami a jejich počtem gramů. Seznámila mě a především vysvětlila princip hubnutí, což je zásadní věc pro každého, aby mohl hubnout nebo nabírat hmotnost. Byla jsem tehdy na mateřské dovolené a upozorňuji, že jsem nebyla ta matka co chodí 2x denně s kočárkem a měla jsem klidné dítě, takže pohyb tehdy nebyl žádný.

Za 4 měsíce jsem zhubla na 75kg jen touto stravou. Poté se to nějak zastavilo a ne a ne se to hnout. Tak mi Mišul ukázala kalorické tabulky, abych to měla více pod kontrolou a začala se stravovat s nimy. Začalo to zase jít dolů a když jsem už měla konečně pocit, že mě moje nohy unesou, začala jsem k tomu trochu běhat. V srpnu 2020 jsem docílila váhy 60kg!

Kdykoliv jsem potřebovala poradit tak mi Miška byla k dispozici a vlastně je dodnes! Tabulky používám stále a jsem s nimi naprosto spokojená, i když mám chuť na nějakou tu ,,prasárničku“, tak mě udržují v přehledu, kolik jsem za den snědla kcal.

Barča, -21 kg za 10 měsíců

Díky spolupráci s Michaelou jsem porozuměla tomu, jak jednotlivé potraviny v těle fungují, naučila jsem se je správně kombinovat a jako bonus jsem shodila i nadbytečná kila. A to vše bez nějakého drastického omezování se a vyhýbání se nějaké kategorii potravin. Pravidelné telefonáty s Michaelou byly velmi přínosné a přestože přechod na nový režim s kalorickými tabulkami nebyl zpočátku vůbec lehký, její pozitivita a podpora mě udržely na cestě k vytyčeným cílům.

Nyní funguji již zcela samostatně, každým dnem se stále učím a objevuji něco nového, nicméně díky základům, které jsem díky spolupráci získala, již při výběru a kombinování potravin zcela netápu a vím, jak jídelníček v průběhu dne vybalancovat tak, abych neměla hlad a zároveň nenabírala zpět ztracená kila.

Hubnutí a následné udržování výsledků způsobem, kdy tělu dopřejete všechny živiny, co potřebuje – pouze ve správném poměru – je radost. Nadto jde o dlouhodobě udržitelný přístup, jelikož když se vám podaří přeformátovat denní návyky, občasný výpadek v podobě večírku nebo dovolené vás už nemusí stresovat, jelikož se to jednoduše ztratí :)) Jinými slovy, shozená kila jsou bezpochyby fajn, ale mnohem důležitější se mi zdá celková proměna uvažování a zdravý přístup k jídlu, který si ze spolupráce odnáším. A za to jsem Michaele moc vděčná a děkuji!
Kamila, -6,1 kg za 11 týdnů
Pořád myslím na milou spolupráci s Vámi! Na Váš přístup, Váš postoj kdy nikoho za nic neodsuzujete, zbytečně nekáráte a umíte člověka motivovat!
Díky Vám se dívám na změnu stravy pozitivně. Pochopila jsem jak tím pomáhám mému tělu dobře fungovat a mockrát mi to vrací!
Určitě nebudu nic měnit a zůstanu v zaběhlých kolejích. Už to tedy beru jako zaběhlé koleje, kdy člověk přemýšlí nad tím co strčí do pusy (zda to tělu udělá dobře, zda či ono není zbytečné – myslím třeba přemíra sladkého a tučného), zda to stojí za ten letmý okamžik s následkem nepříjemných pocitů v těle (nadýmání, pocit těžkosti).
Jsem velice vděčná, že díky Vám jsem konečně pochopila o čem ta strava je, co mi dělá dobře a co naopak ne!
Mockrát Vám děkuji i za blok a sociální sítě, které krmíte spoustou inspirace a dobrých nápadů!
Patří Vám velké díky!
Andrea, -5,3 kg za 8 týdnů

Často kladné otázky

Proč neděláme jídelníčky na míru?2022-09-12T09:37:23+00:00

Jídelníčky na míru Vám sice mohou krátkodobě pomoci, ale nenaučí Vás dlouhodobým stravovacím návykům. Nejsou dostatečně flexibilní v rámci běžných životních situací, jako jsou výlety, dovolené, oslavy, svátky apod. Proto naše klienty učíme principům, jak si v jakékoli životní situaci sestavit vyvážený jídelníček a přizpůsobit ho aktuálním potřebám a cílům.

Co znamená flexibilní stravovací režim?2022-09-12T09:33:38+00:00

Narozdíl od předem vytvořeného jídelníčku na míru Vám flexibilní režim umožňuje přizpůsobit se jakékoli (i nečekané) situaci. Konkrétní výběr potravin a jídel si klient volí sám dle preferencí. 

Používáme aplikaci Kalorické tabulky, ta je v začátcích obrovským pomocníkem. Klient si do ní zapisuje vše, co za den snědl. Tento proces usnadní a urychlí orientaci se ve výživě a pomůže dosáhnout samostatnosti.

Jak dlouho budu muset vážit potraviny a zapisovat do aplikace Kalorické tabulky?2022-09-12T09:40:11+00:00

Nebojte se, rozhodně nebudete muset zapisovat celý život. V začátcích je vážení a zápis potravin velmi důležitý, abyste získali odhad a měli představu o vhodné velikosti porce přímo pro Vás. Doba zapisování se u každého liší v závislosti na individuálním cíli, schopnosti učení se a osvojování si nových návyků. 

Za jak dlouho mohu očekávat výsledky?2022-09-12T09:38:06+00:00

Nenabízíme zázraky, ale postupné a hlavně trvalé změny. Většina klientů v prvních týdnech pociťuje zmírnění únavy, zlepšení trávení, odstranění pocitu hladu a celkově se cítí lépe. Změny hmotnosti lze očekávat v průběhu prvního měsíce a dál. 

Jak často mohu psát dotazy na WhatsApp?2022-09-12T09:38:13+00:00

Pro dotazy jsme Vám k dispozici každý všední den, snažíme se vždy odpovědět co nejdříve můžeme. Odpovídáme i o víkendech, ale časová prodleva může být o něco delší. Komplikovanější dotazy řešíme v rámci týdenních kontrolních konzultací. 

Co vše najdu v edukačních materiálech?2022-09-12T09:38:18+00:00

Materiály obsahují základy výživy, vysvětlení důležitých pojmů ve výživě a Vaše individuální doporučení. Najdete v nich také inspiraci na konkrétní snídaně, svačiny, obědy či večeře a nejrůznější recepty. Součástí je návod, jak si poskládat vyvážený jídelníček a nechybí i praktické tipy, jak číst etikety potravin a podle čeho nakupovat. 

Logo webu Zdravá změna

Připraveni na změnu?

KONTAKTOVAT
Přejít nahoru