DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Online spolupráce je zaměřena na zdravý a vyvážený jídelníček pro trvalé hubnutí či udržení hmotnosti s komplexní změnou návyků. Pomůžeme vám nalézt váš vlastní udržitelný způsob stravování, který neomezuje ani nezakazuje žádnou konkrétní potravinu nebo skupinu potravin. Spolupráci ušijeme přímo vám na míruVybudujete si vhodné stravovací a pohybové návky, které povedou k dlouhodobým změnám a výsledkům. Získáte zdravý vztah k jídlu i pohybu a zbavíte se výčitek a negativního smýšlení o sobě samých. Naučíte se, jak si jednoduše poskládat zdravý a vyvážený jídelníček, jak vybírat potraviny a ujasníte si řadu výživových mýtů, které v obecné veřejnosti neustále kolují. 

VÍCE INFORMACÍ
Výživový online koučink
Individuální výživová konzultace

JEDNORÁZOVÁ ONLINE

Online konzultace je vhodná pokud si nevíte rady se svým jídelníčkem, jak ho poskládat, kolik energie přijímat, jak ho přizpůsobit vaší práci, když se vám nedaří dlouhodobě zhubnout, máte doprovodné zdravotní potíže, chcete si ujasnit určité téma ve výživě nebo se zeptat na cokoli dalšího a zajímá vás názor odborníka na výživu. Na každé konzultaci shrneme probírané téma a obdržíte akční kroky, co změnit či upravit pro zlepšení daného problému.

VÍCE INFORMACÍ

DALŠÍ SLUŽBY

PŘEDNÁŠKY PRO FIRMY

Chcete své zaměstnance podpořit v tvorbě zdravých návyků? Rády pro vás připravíme přednášku o výživě a zdravém životním stylu a jejich vlivu na pracovní efektivitu a celkové zdraví.

V případě zájmu nám napište na e-mail: info@zdravazmena.cz a domluvíme se na vaší konkrétní představě.

KONTAKTOVAT
Firemní přednášky o výživě
Logo webu Zdravá změna

Připraveni na změnu?

JDU DO TOHO