Načítám…
Jídelníček na míru2019-11-03T19:56:27+00:00

INDIVIDUÁLNÍ STRAVOVACÍ PLÁN

Základem úspěšného hubnutí je dobře sestavený a vyvážený jídelníček. Strava se na úspěšné přeměně postavy podílí až 80 % a pouze zbylých 20 % tvoří pohybová aktivita. Oba pilíře však sehrávají pro efektivní hubnutí zásadní roli, proto je třeba oba společně kombinovat.

K vaší vytoužené postavě je potřeba se zdravě projíst. Abyste dosáhli dlouhodobých výsledků, je nezbytné vytvořit i kvalitní dlouhodobé stravovací návyky, které budou pro Vás příjemné a dlouhodobě udržitelné. Cílem je vytvořit si dlouhodobý životní styl, který Vám bude vyhovovat a nebude Vás nikterak trápit a omezovat. Z takového životního stylu se Vám nebude chtít nikdy odejít.

Úspěšné hubnutí = zdravý jídelníček + pohyb + pozitivní myšlení

JAK VYPADÁ JÍDELNÍČEK?

 • vychází z potřeb vašeho těla

 • je sestaven podle vašich chutí a preferencí

 • uzpůsoben podle vašeho denního režimu

 • je jednoduchý a intuitnivní

 • složen z běžně dostupných potravin

 • obsahuje 3-5 denních porcí jídel

 • široký výběr jednotlivých variant jídel

 • je gramážovaný, víte kolik čeho máte jíst, ale nic nepočítáte

 • zvládne ho opravdu každý v jakémkoliv věku

Cena: 1290,-

CHCI JÍDELNÍČEK NA MÍRU

CO JE SOUČÁSTÍ JÍDELNÍČKU

 • variační + rámcový jídelníček

 • zásady stravování

 • vhodné a nevhodné potraviny

 • inspirace s recepty

 • pohyb a tipy na cvičení

 • plus dva bonusy ZDARMA jako dárek

BONUS NAVÍC

Už žádné diety a zázračné pilulky, konec přejídání a jojo-efektů, hubneme zdravou vyváženou stravou, pohybem a zdravou myslí.

JAK PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE ?

Cena: 1290,-

CHCI JÍDELNÍČEK NA MÍRU

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Jak bude vypadat můj jídelníček?2018-11-19T19:23:06+00:00

Každý den budete jíst 3 větší jídla, pokud to bude nutné, přidají se svačinky podle Vaší individuální potřeby. Všechna jídla jsou v jídelníčku v několika variantách (minimálně 15), takže se nemusíte bát, že byste jedli stále to samé. Jíte jen to, na co máte právě chuť. Stravovací plán je pestrý a velice intuitivní.

Jak dlouho musím vše dodržovat?2018-11-19T19:21:19+00:00

Jídelníček pro Vás nesmí být povinnost, ale potěšení, něco na se těšíte a co Vás baví. Cílem není abyste museli vše striktně dodržovat na sto procent, ale jde o postupnou změnu stravovacích návyků, která musí být pro vás příjemná a dlouhodobě udržitelná, protože jedině tak dosáhnete úspěšných výsledků. Stejně jako jste kila nenabrali přes noc, ani jejich shazovaní nepůjde za jeden den. Správně sestavený a vyvážený jídelníček Vám však pomůže abyste na této cestě vytrvali a dosáhli svého vytouženého cíle a cítili si přitom naprosto báječně.

Léčím se s řadou onemocnění, mohu se na vás i přesto obrátit?2018-08-26T09:00:50+00:00

Ano, můžete, i když má to i svá specifika a někdy je dobré spolupracovat i s vaším lékařem. Za svou praxi jsem pracovala převážně s lidmi, kteří se léčili alespoň s jedním onemocněním. Právě mnohá onemocnění bývají primární důvodem, proč mě lidé vyhledávají. Výživa v nemoci má nezastupitelnou roli a může podpořit léčbu daného onemocnění. Mezi nejčastější onemocnění patří obezita vyššího stupně, cukrovka 2. typu, vysoký krevní tlak, onemocnění srdce a cév, snížená funkce štítné žlázy, celiakie, onkologická onemocnění a mnoho dalších.

Kdy mohu očekávat výsledky?2018-11-19T19:29:47+00:00

V rámci projektu Zdravá změna se zaměřuji na postupnou změnu návyků, proto jsou výsledky velmi individuální. Primárně záleží na Vašem cíli a zdravotním stavu. Pokud je vaším cílem zhubnout, tak se u zdravého člověka očekává úbytek do 1 kg za týden. Úbytky však budou rozdílné například u člověka s pokročilou obezitou a jiné u ženy s 75 kg. Co však můžete rychleji pocítit je snížení pocitu únavy, zlepšení trávení nebo odstranění pocitu hladu a zvýšených chutí.

 

Jak se hradí platba?2018-10-22T12:01:17+00:00

Po vyplnění objednávkového formuláře, vám přijde e-mail s platebními instrukcemi. Platba se provádí jednorázově bankovním převodem na účet.

Jak se mohu objednat?2021-11-17T14:23:03+00:00

Pokud máte zájem o spolupráci, klikněte níže na tlačítko objednat, napište mi e-mail (info@zdravazmena.cz), nebo vyplňte kontaktní formulář a já se s vámi spojím s dalšími informacemi. Budu se těšit na spolupráci.

Cena: 1290,-

CHCI JÍDELNÍČEK NA MÍRU
Logo webu Zdravá změna

Připraveni na změnu?

KONTAKTOVAT
Přejít nahoru