ANALÝZA JÍDELNÍČKU

Výživě se věnuji už více než 6 let a opakovaně se setkávám s klienty, kteří za mnou přijdou jen ze zvědavosti. Myslí si totiž, že se stravují správně. U 95% procent však po analýze jídelníčku objevíme zásadní chyby, díky kterým se například cítí od rána unavení nebo se jim nedaří zhubnout.

Jakmile jídelníček upravíme a zapracujeme na dalších aspektech, které životní styl ovlivňují, začnou se cítit lépe a plnit si své cíle. Ať se jedná o hubnutí či konkrétní zdravotní problém. Přidejte se i Vy! 🙂

Získejte analýzu jídelníčku se zaváděcí slevou 75 % 

Obvyklá cena 800 Kč  Nyní za 200 Kč
Platí pouze pro prvních 30 zájemců!
OBJEDNAT ANALÝZU

JAK ANALÝZA JÍDELNÍČKU PROBÍHÁ

Sleva 75 % platí jen pro prvních 30 zájemců!

0
Celkem zbývá
OBJEDNAT ANALÝZU

CO ZÍSKÁTE

Objednejte si analýzu jídelníčku se slevou 75 %!

OBJEDNAT

KDO JSEM

Bc. Michaela Gorčíková

Výživa je mou vášní více než 6 let. Za poslední 4 roky mám za sebou téměř 1 000 konzultací a stovky spokojených klientů, kterým jsem pomohla zhubnout a změnit jejich životní styl. Mimo praxi jsem vystudovala obor nutriční terapie na 1. lékařské fakultě Univerzitě Karlovy a absolvovala certifikovaný kurz poradce pro výživu s akreditací MŠMT.

Jako nutriční terapeutka se zaměřuji se na problematiku výživy ve zdraví i v nemoci. Jsem zastánkyní přirozeného stravování,  které vychází z konzumace základních potravin, které jsou po staletí přirozenou součástí lidské výživy, a jsou tak co nejméně průmyslově zpracovány. Neustále se vzdělávám a vycházím z aktuálních vědeckých poznatků.

MŮJ PŘÍBĚH
Bc. Michaela Gorčíková